نادرست اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

نادرست: اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از بعضی بیانات راجع به تیم جوانان متاسف و ناراحتم / مهدی تاج

رییس فدراسیون فوتبال گفت: علت اینکه عده ای دقایقی بعد از بازی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال شروع به انتقاد کردند را نمی‌دانم.

از بعضی بیانات راجع به تیم جوانان متاسف و ناراحتم / مهدی تاج

مهدی تاج: از بعضی بیانات راجع به تیم جوانان متاسف و ناراحتم

عبارات مهم : جوانان

رییس فدراسیون فوتبال گفت: علت اینکه عده ای دقایقی بعد از بازی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال شروع به انتقاد کردند را نمی دانم.

به گزارش مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج راجع به عملکرد تیم جوانان کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی گفت: به کلیه اعضای تیم جوانان مشمول بر کادر فنی و بازیکنان خداقوت عرض می کنم. به هر حال حضور در بااهمیت ترین مناسبت فوتبال در عرصه جوانان در سطح جهان، بعد از ۱۶ سال اتفاق مهم و بزرگی هست. هر چند که از دید من می توانستیم بازی هایی که در آن ها شکست خوردیم هم با برد به آخر برسانیم که این عنوان در جای خود قابل بررسی است.

از بعضی بیانات راجع به تیم جوانان متاسف و ناراحتم / مهدی تاج

وی ادامه داد: توصیه ناراحت کننده در این میان این است که بعضی افراد همواره مننقد و هر لحظه در صحنه بلافاصله بعد از هر به زعم خودناکامی در افکار عمومی دیده می شوند. واقعا از این نوع تصویر العمل و بعضی بیانات متاسف و ناراحتم. سوالات من هم مشخص هست. مگر همین کادر فنی شایسته نبود که تیم جوانان کشور عزیزمان ایران را بعد از ۱۶ سال در آن گروه سخت خود در مسابقه های قهرمانی آسیا در بحرین به جام جهانی رساند؟

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: باور کنید تیمی که در مسابقه های قهرمانی آسیا خوش درخشید ماحصل تفکرات امیر حسین پیروانی و همین کادر بود. چطور آن وقت این مربی آنچنان مورد تمجید قرار داده شد و امروز مورد کم مهری است؟ مگر آن روز نبود که همه گفتند باید به دانش مربی داخلی تکیه کنیم؟ اینچنین می خواهیم سرمایه های خود را حفظ کنیم؟

رییس فدراسیون فوتبال گفت: علت اینکه عده ای دقایقی بعد از بازی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال شروع به انتقاد کردند را نمی‌دانم.

تاج افزود: صحبت از مسابقه های بحرین شد؛ یاد آن افتادم که فدراسیون فوتبال به زعم همه پرسشها راسا و بدون توجه به نظر شورای برون مرزی جهت حضور تیم جوانان در مسابقه های اقدام کرد تا وقت تاریخی درخشش جوانان آینده دار فوتبال کشور که در نهایت به حضور در جام جهانی انجامید صلب نشود. در بحث تدارک و برنامه ریزی هم فدراسیون فوتبال بر اساس روندی مشخص و با توجه به امکانات خود اقدام کرد. برگزاری ۸ اردو و سفر به کره جنوبی و آلمان و دیدار با تیم هایی نظیر انگلیس، کره جنوبی، نیجریه، سنگال و …آیا برنامه ریزی جهت حضور در جام جهانی نیست؟

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه بیانات خود خاطرنشان کرد: فوتبال است و شکست و پیروزی اش. یک روز برد بوده و روز دیگر باخت هست. این در ذات فوتبال نهفته هست. من هم ممکن است نظرات خودم را راجع به بازی های تیم ملی جوانان در کره جنوبی داشته باشم ولی علت اینکه عده ای دقایقی بعد از بازی پرتغال شروع به انتقاد کرده اند را نمی فهمم. خدمت این عزیزان عرض می کنم که آیا راهیابی به جام جهانی بعد از ۱۶ سال توفیق نیست؟ زدن نخستین گل و کسب نخستین برد بعد از ۴۰ سال تاریخ سازی نیست؟ آیا واقعا دوستان انتظار داشتند قهرمان جام جهانی شویم؟

تاج یادآور شد: اینگونه انتقادهای بی جا باعث از بین رفتن روحیه و اعتماد به نفس مربیان داخلی می شود و این رویه صحیحی نیست. فدراسیون حمایتش را از مربیان خود انجام می دهد. هر چند که کمیته ای در نهایت کلیه فرآیندهای مربوط به تیم جوانان را بررسی خواهد کرد تا با کسب تجارب مربوط به میدان جام جهانی با اعتبار خوبی جهت مسابقه های آتی گام برداریم.

از بعضی بیانات راجع به تیم جوانان متاسف و ناراحتم / مهدی تاج

وی ادامه داد: ما جهت تیم نوجوانان هم همین وضع را داریم و به جام جهانی رفته ایم. برنامه ریزی مدونی جهت این تیم صورت گرفته و اردوهای داخلی و خارجی در جریان هست. همین چند روز پیش تیم نوجوانان در تورنمنت پانداکاپ در چین شرکت کرد و تا آخر ماه جاری هم تمریناتش دوباره جهت برپایی اردوی تازه از سر گرفته خواهد شد. از دوستان دلواپس خواهش می کنم حتما به ما بگویند جهت بازی های جام جهانی نوجوانان در هند باید چه کنیم که تاکنون انجام نداده ایم؟ خواهش می کنم الان بگویند و راهکار ارائه دهند و نه اینکه به وقت مسابقه های و بعد از آخر بازی ها به صحنه بیایند. یا جهت فوتبال ساحلی و فوتسال چه باید می کردیم که نکردیم که سوم دنیا شدیم. هر چند شاید بعضی بگویند آیا قهرمان دنیا نشدیم.

تاج در آخر خاطرنشان کرد: همین جا دارد این را هم بگویم که در این مقوله، خیلی از انتقادات دلسوزانه است و نه کینه توزانه. به نظرم سرمربیان تیم ملی هم باید به انتقادات دلسوزانه گوش فرادهند و حتما مشی ما هم در فدراسیون فوتبال توجه تام و تمام به خبر و نظرات دلسوختگان واقعی فوتبال هست. انتظار من از جامعه فوتبال حمایت از این جوانان پرمایه و آینده ساز و حتی کادری که توفیق حضور در جام جهانی را کسب کرد هست. لذا از همه اهالی فوتبال می خواهم در این راستا یار و مددرسان تیم های ملی باشند.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: علت اینکه عده ای دقایقی بعد از بازی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال شروع به انتقاد کردند را نمی‌دانم.

واژه های کلیدی: جوانان | فوتبال | مسابقه | نوجوانان | کره جنوبی | جام جهانی | کره جنوبی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs