نادرست اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

نادرست: اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وزیر ورزش با دستور خاص ما را از مخمصه نجات دهد / منصوریان

سرمربی آبی پوشان پایتخت اعتقاد است تقابل این تیم برابر تراکتورسازی بسیار سخت است و البته این کادر فنی تراکتورسازی است که حساسیت این دیدار را زیاد کردن داده است.

وزیر ورزش با دستور خاص ما را از مخمصه نجات دهد / منصوریان

منصوریان: وزیر ورزش با دستور خاص ما را از مخمصه نجات دهد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی آبی پوشان پایتخت اعتقاد است تقابل این تیم برابر تراکتورسازی بسیار سخت است و البته این کادر فنی تراکتورسازی است که حساسیت این دیدار را زیاد کردن داده است.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در نشست خبری این دیدار اظهار کرد: فردا (جمعه) بازی مهمی را برابر تراکتورسازی پیش رو داریم. این را باید بگویم که پیش از تقابل با تراکتورسازی باید با تفکرات کادرفنی این تیم مسابقه دهیم. کادرفنی تراکتورسازی از معدود مربیانی برخوردار است که بسیار جهت تیمشان زحمت می کشند و احترام زیادی جهت آنها قائل هستم. آنها همکلاسی های کلاس های مربیگری من در رده های C، E و A هستند و در روز بالای شش تا هفت ساعت جهت تیم وقت می گذارند. من از ذوب آهن این اکیپ را می شناسم.

وزیر ورزش با دستور خاص ما را از مخمصه نجات دهد / منصوریان

او در ادامه این نشست افزود: بازی فردا قشنگ خواهد بود، چون ذوب آهن و استقلال جهت انجام فوتبال قشنگ به زمین می آیند ما هم با تلاش فرزند ها و به یاری خدا به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم تا با ارائه یک بازی خوب به نتیجه مورد نیاز هم دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اعتراض هواداران بعد از بازی با استقلال خوزستان و فشار بر روی تیمش، اضافه کرد: من که چیزی نشنیده ام. فقط چیزهای سورپرایز را شما می شنوید! آخرین نفری بودم که از ورزشگاه خارج شدم و عقیل کعبی را راهی می کردم، ولی چیزی در این مورد نشیندم. ما با هواداران مثل برادر هستیم و آنها شرایط کلوب را درک می کنند. هواداران پارسال در حالی که ما تا مرز بدترین جایگاه پیش رفتیم اعتمادشان را از دست ندادند و ما هم تیم را در رده دوم تحویلشان دادیم، هر چند که رتبه بسیار خوبی نبود، ولی امسال نیز تلاش می کنیم تا در کورس قهرمانی حضور داشته باشیم.

سرمربی آبی پوشان پایتخت اعتقاد است تقابل این تیم برابر تراکتورسازی بسیار سخت است و البته این کادر فنی تراکتورسازی است که حساسیت این دیدار را زیاد کردن داده است.

او در پاسخ به این پرسش که آیا دلواپس این نیست که مثل نیم فصل اول فصل پیش امتیازات زیادی را از دست دهند؟ در این باره توضیح داد: نه. دلواپس این عنوان نیستم، چون روش بازیمان را عوض کردن داده ایم. اگر به فوتبال روز دنیا نگاه کنید، می بینید که فوتبال حوصله دار و با فشار اوج در دستور کار تیم ها قرار می گیرد. من به هواداران این قول را می دهم تا این روش را امسال پیاده کنیم. پارسال فشار فیزیکی تیم اوج بود، ولی از ریتم جالب برخوردار نبودیم. امسال چند ستاره را اضافه کرده ایم و چند با تجربه هم در اختیار داریم. قطعا ریتم بازی استقلال بهتر خواهد شد، آیا که 40 – 50 روز کار سخت روی این عنوان انجام داده ایم و اعتماد کاملی به آن داریم. امسال اتفاق نیم فصل اول لیگ شانزدهم تکرار نخواهد شد و ما بر خلاف دو هفته گذشته مسیر رو به پیشرفتی را شروع خواهیم کرد.

منصوریان با بیان این که داشتن ستاره تضمینی جهت قهرمانی نیست، خاطر نشان کرد: هواداران دو کلوب استقلال و پرسپولیس عادت کرده اند که تیمشان در مسیر قهرمانی گام بردارد. بیش از 90 درصد هواداران فوتبال نیز متعلق به این دو کلوب هستند. دیروز (چهارشنبه) در خدمت رییس کلوب بودیم و من به آقای افتخاری عرض کردم تمام کارهای تاکتیکی را انجام می دهیم، ولی همدلی بسیار مهم هست. ما دلواپس این عنوان نیستیم. در جذب بازیکن می توانستیم به سراغ بازیکنانی رویم که سر و صدا ایجاد کنند، ولی توازن اخلاقی را نیز باید حفظ می کردیم. تیم خوبی داریم، ولی نمی توان گفت که ستاره ها تضمینی جهت قهرمانی هستند، چون مهار و کنترل آنها نیز مهم هست. ما امسال چهار ستاره به تیم اضافه کرده ایم و بازیکنان خوب و جوانی در کنارشان داریم.

او راجع به مصدومان تیمش نیز، اضافه کرد: فردا زکی پور و خسرو حیدری را در اختیار نداریم. آرمین سهرابیان می تواند جانشین خوبی جهت زکی پور باشد ، لیکن این بازیکن را جهت دو پست دفاع چپ و دفاع وسط مدنظر داریم. بازیکنان تازه باید پلکانی اضافه شوند. همچنین جهت جایگزینی زکی پور، یعقوب کریمی نیز گزینه موجود ما هست. خسرو حیدری کشاله اش درد گرفت و نمی خواستیم به مصدومیتی همانند مصدومیتی که سه سال پیش گربیان خسرو را گرفت دچار شود به او یک هفته کامل استراحت دادیم و وی در اواسط هفته آینده به تیم ما اضافه خواهد شد. همچنین پادوانی و فرشید اسماعیلی نیز تمریناتشان را با ما شروع کرده اند. به نظرم پادوانی در کنار پژمان منتظری می تواند پرستیژ تیم را اوج ببرد ، لیکن بر این باور هستیم که اگر دو دفاع وسط با توانایی حمل توپ در اختیار داشته باشیم مانند این است که دو شماره “6” اضافه در تیم داشته باشیم.

وزیر ورزش با دستور خاص ما را از مخمصه نجات دهد / منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: همچنین چیزی که من را امروز خوشحال کرد این بود که کادر بدنسازی تیم ملی فیلمی را از امید ابراهیمی جهت من ارسال کردند که وی به شکل فوق العاده و خارج از انتظاری در حال بازگشت به میادین هست. قطعا امید می تواند در ادامه فصل به ما کمک کند.

او راجع به نتیجه های خوب تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی برابر این تیم، بیان کرد: تراکتورسازی در چند سال گذشته برابر استقلال در ورزشگاه آزادی نتیجه های خوبی را گرفته است و همواره برابر ما با صلابت ظاهر شده است اند. در دیدار فصل قبل نیز با دو ناشی گری بازی را واگذار کردیم و نمی خواهیم در این دیدار نیز این اشتباه تکرار شود. فردا باید ما مستحکم تر برابر تراکتورسازی حاضر شویم تا بتوانیم نخستین پیروزی خانگی خود در لیگ هفدهم را به دست بیاوریم و همچنین نوار پیروزی تراکتورسازان در آزادی را پاره کنیم. نتیجه های دو هفته قبلی را فراموش کرده ایم و از آنها عبور کرده ایم و مسیر رو به جلویی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

سرمربی آبی پوشان پایتخت اعتقاد است تقابل این تیم برابر تراکتورسازی بسیار سخت است و البته این کادر فنی تراکتورسازی است که حساسیت این دیدار را زیاد کردن داده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حضور مهدی قائدی در ترکیب مهم استقلال برابر تراکتورسازی، اظهار کرد: قائدی فعلا در حال حاضر شانسی جهت فیکس شدن ندارد. ما حتی با او بدنسازی کامل را انجام نمی دهیم و تلاش می کنیم زیاد از او بازی بگیریم. اگر بخواهیم چنین کاری را با قائدی شروع کنیم از هفته چهارم یا پنجم خواهد بود. وی نخستین بارش بود که استادیوم آزادی آمده بود و نحوه عملکردش در دیدار هفته گذشته به کادرفنی انگیزه بالای این بازیکن را نشان می داد. بازیکنانی مانند حسین حیدری و مهدی هادی می توانند در ادامه لیگ به کمک استقلال بیایند. قائدی در بازی های دوستانه و تمرینات 70 – 80 درصد بهتر از عملکردش در دیدار برابر استقلال خوزستان بود. ما حتی به گونه ای از او مواظبت می کنیم که ناراحت نشود و اجازه حضور به او در بعضی از مکان ها را نمی دهیم.

او راجع به احتمال از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا و همچنین تلاش مدیریت کلوب استقلال، بیان کرد: فکر نمی کنم که تلاش مدیریت بتواند کمکی به تیم های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی کند. بحث مدیریت تراکتورسازی جدا هست، ولی استقلال و پرسپولیس تیم های وزارت ورزش و جوانان هستند.

وزیر ورزش با دستور خاص ما را از مخمصه نجات دهد / منصوریان

این دو تیم به افراد حقیقی و حقوقی زیادی بدهکار هستند و پرسشها زیادی در حوزه مالی دارند. این دو تیم هر سال لیگ را با وحشت و لرز شروع می کنند. دولت و شخص وزیر ورزش و جوانان باید در خصوص پرسشها این تیمها ورود کنند. این حق هر سرمربی و یا بازیکنی است که در این تیم فعالیت می کند تا بتواند مطالباتش را دریافت کند. بدهی های این تیم ها هر سال سنگین تر می شود و با سودی که به آن می خورد این بدهی ها انباشته می شود.

منصوریان در ادامه صحبت های خود در این نشست با بیان این که به خاطر شرایط ملی اجازه خروج از کشور از سوی شرکت امور مالیاتی داده شد، اضافه کرد: تنها شخص وزیر می تواند به عنوان مالیات دو کلوب استقلال و پرسپولیس ورود کند. سردار آجرلو، آقای طاهری و یا آقای افتخاری نمی توانند فردا صبح بگویند که مسئله حل و بر طرف شده است هست. بالای 80 میلیارد تومان بدهی مالیاتی داریم که از دست مدیرعامل ما خارج هست. ما باید کل بودجه را قطع کنیم تا بتوانیم پرسشها مالیاتی را حل کنیم.

بنابراین عزم نیرومند در این رابطه نیاز هست. تیم های صنعتی امکان استفاده از ردیف بودجه را دارند، ولی اگر صبح فردا اسپانسر تصمیم بگیرد که با ما قطع همکاری کند هیچ منابع مالی نخواهیم داشت. دولت هم بر اساس قانون نمی تواند به دو کلوب استقلال و پرسپولیس پولی بدهد. این دو تیم بنگاه اقتصادی بزرگی هستند. اعتقاد دارم که شخص وزیر باید ورود کرده و یک جا مسئله را تمام کند. بازیکنان خارجی زیادی یاد گرفته اند که به AFC شکایت کنند در بین نفرات داخلی هم این عنوان باب شده است است و ما در فضای مشکل قرار داریم.

او با تاکید بر این که خطر محرومیت سرخابی ها جدی هست، تصریح کرد: اگر دولت ورود نکند یک آسیب بسیار سخت گریبانگیر این دو کلوب خواهد شد. AFC به الاتحاد عربستان نیز رحم نکرد و این کلوب بالای 250 میلیارد تومان جهت خط هجومی اش بازیکن خریده بود، ولی نتوانست بدهی هایش را پرداخت کند و محروم شد. این مباحث تاثیر بسیار منفی روی روحیه بازیکنان تیمم دارد. هنگامی که یک منبع مالی می آید کلوب نمی داند آن را به داخل تیم تزریق کند و یا به طلبکارانی که سال ها جهت قهرمانی تیم زحمت کشیده اند تخصیص داده شده است دهد. اتفاق عجیب این است که هر سال این بدهی ها اوج می رود.

من از دکتر تقوی نژاد ، رییس شرکت امور مالیاتی تقدیر می کنم که اجازه داد پارسال از کشور خارج شویم. امسال هم به لطف این دوستان توانستیم اردوی خارجی برگزار کنیم. تنها وزیر ورزش و جوانان می تواند با یک دستور خاص ما را از این مخمصه نجات دهد. ما در ادامه مسابقه های با نگرانی پیش می رویم و هر لحظه یک جای کارمان می لنگد. این پرسشها از دست مدیر کلوب خارج هست. ما نمی توانیم به بازیکن باهوش تیم دروغ بگوییم.

تنها یک نفر این معضل را می تواند حل کند. ما به دنبال این هستیم تا ظرف یک هفته آینده یک منبع مالی تازه به کلوب بیاوریم. با این حال تا به امروز بدون پیش پرداختی لیگ را جلو برده ایم. ما هم درگیر طلبمان هستیم و هم بدهی مالیاتی. در چنین وضعیتی خبری که می تواند جهت هواداران جالب باشد این است که تمام مدارک استقلال به AFC ارسال شده است است و ما جهت ادامه حیات تنها درگیر پرسشها مالی هستیم.

به گزارش ایسنا، خبرنگاری به عنوان آخرین پرسش این نشست خبری به مناسبت روز “خبرنگار” از سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران پرسید اگر شما جای ما بودید از سرمربی استقلال چه سوالی می پرسیدید؟ منصوریان در تصویر العمل به این پرسش گفت : جالب بود. من اگر جای شما بودم می پرسیدم چه اتفاقی دوست دارید در کلوب استقلال بیفتد تا به یک فرم ایده آل برسید. ما در تمام حوزه ها مسئله داریم. اگر مسئولان ورزشگاه آزادی به ما زمین نمی دادند قهرمان آسیا زمین تمرین نداشت، خب. ما یک رختکن درست و حسابی نداریم. اینها درد هست. در حوزه خلیج فارس وارد می شویم تنها حسرت می خوریم. دو تیم استقلال و پرسپولیس با 60 میلیون هوادار یک زمین تمرین یا رختکن مناسبی در اختیار ندارند.

در کنار اینها ما تا خرخره به افراد حقیقی و حقوقی بدهکار هستیم. من هم دوست دارم هنگامی که وارد کلوب می شوم استخر شخصی در اختیارم باشد. دو زمین تمرین نمی خواهیم. تنها یک زمین مناسب داشته باشیم کافی هست. در استقلال برعکس با شرایط تصویر نفت مواجه هستیم. ما در نفت دو زمین تمرین خوب داشتیم، ولی در زمین متوسطی بازی می کردیم، ولی در استقلال زمین تمرین متوسطی در اختیار داریم و در زمین خوبی بازی می کنیم. توپ در زمین تمرین ما به یک چاله خورده و عوض کردن مسیر می دهد. پای بازیکنم نیز در چاله می افتد. این سوالی بود که دوست داشتم از علی منصوریان پرسیده شود.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | استقلال | استقلال | منصوریان | سرمربی تیم | تراکتورسازی | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs