نادرست اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

نادرست: اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

سرمربی رئال مادرید در تصویر العمل به موضع‌گیری بعضی رسانه‌های اسپانیایی راجع به رونالدو و شائبه‌هایی که راجع به جدایی احتمالی او از این تیم صورت گرفته، از بازیک

دفاع زیدان از رونالدو

دفاع زیدان از رونالدو

عبارات مهم : رونالدو

سرمربی رئال مادرید در تصویر العمل به موضع گیری بعضی رسانه های اسپانیایی راجع به رونالدو و شائبه هایی که راجع به جدایی احتمالی او از این تیم صورت گرفته، از بازیکن پرتغالی خود دفاع کرد.

به گزارش تسنیم، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (چهارشنبه) تیمش در منزل لگانس در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، به انتقاداتی که در هفته های اخیر از عملکرد و آمار ضعیف کریستیانو رونالدو در فصل جاری صورت گرفته است پاسخ داد.

دفاع زیدان از رونالدو

وی راجع به شایعاتی که راجع به آینده رونالدو شکل گرفته هست، گفت: همه ما می دانیم که در خارج از تیم یکسری چیزها ممکن است گفته شود ولی در داخل تیم ما فقط باید در مورد اینکه چگونه بازی کنیم و چطور نتیجه بگیریم فکر کنیم. من به هیچ عنوان نمی توانم رئال مادرید را بدون رونالدو تصور کنم و ما چندین بار راجع به چنین موضوعی صحبت کرده ایم. کریستیانو در تیمی که به خودش متعلق است بازی می کند، همان جایی که باید باشد. کلوب و هواداران هم او را می خواهند و هر لحظه همینطور بوده هست. فکر می کنم دیگر به اندازه کافی راجع به این عنوان صحبت کرده باشم.

زیدان در ادامه به بازی تیمش برابر لگانس اشاره کرد و اینکه مردان او چگونه در منزل حریف ظاهر خواهند شد. او عنوان کرد: می دانیم این یک بازی خارج از منزل است بعد باید دروازه مان را بسته نگه داریم و گل بزنیم. هر لحظه انجام این دو کار در بازی های خارج از منزل مهم هستند.

سرمربی رئال مادرید در تصویر العمل به موضع‌گیری بعضی رسانه‌های اسپانیایی راجع به رونالدو و شائبه‌هایی که راجع به جدایی احتمالی او از این تیم صورت گرفته، از بازیک

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در پاسخ به این سؤال که جهت این بازی آیا به نیمکت نشین ها میدان می دهد یا از بازیکنان مهم اش استفاده می کند، تأکید کرد: این عنوان فردا مشخص خواهد شد. من مانند هر لحظه روی همه بازیکنانم صحبت می کنم. همه آنها جهت من مهم هستند. فردا می بینیم که اوضاع تیم چطور هست. تا آخر فصل روی همه بازیکنانم حساب می کنم. اوضاع فعلی ما با فصل گذشته تفاوت دارد. فصل گذشته روی بازیکنان مان فشار کمتری وجود دارد و تعداد بازی های ارزش کمتر بود.

آیا زیدان می تواند رئال مادرید را بدون زیدان تصور کند؟ او در پاسخ به این سؤال گفت: من در مورد خودم هیچ تصوری ندارم و زندگی ام روزبه روز پیش می رود. هر لحظه اینگونه بوده ام و نحوه تفکرم هم عوض نمی شود. من هر روز فقط به خوب انجام دادن کارم فکر می کنم و به چیزی بیش از این فکر نمی کنم.

رئال مادرید از نخستین دقیقه بامداد پنجشنبه هفته جاری به مصاف رقیب همشهری اش لگانس می رود.

دفاع زیدان از رونالدو

واژه های کلیدی: رونالدو | بازیکنان | کریستیانو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs