نادرست اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

نادرست: اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دژاگه اصلا در فهرست شفر نبود/ او می‌خواهد در اروپا بازی کند ، توفیقی

معاون ورزشی کلوب استقلال با تکذیب اخبار مربوط به اشکان دژاگه، گفت: مدیر برنامه‌های این بازیکن به آبی‌های پایتخت گفته که این بازیکن به دنبال بازی کردن در اروپا ا

دژاگه اصلا در فهرست شفر نبود/ او می‌خواهد در اروپا بازی کند ، توفیقی

توفیقی: دژاگه اصلا در فهرست شفر نبود/ او می خواهد در اروپا بازی کند

عبارات مهم : اروپا

معاون ورزشی کلوب استقلال با تکذیب اخبار مربوط به اشکان دژاگه، گفت: مدیر برنامه های این بازیکن به آبی های پایتخت گفته که این بازیکن به دنبال بازی کردن در اروپا است و تمایلی به بازی در کشور عزیزمان ایران ندارد.

سید پندار توفیقی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا ماجرای مطرح شده است راجع به اشکان دژاگه و این که می گویند کلوب استقلال به علت خالکوبی های این بازیکن مخالف حضورش در جمع آبی های پایتخت بوده هست، اظهار کرد: این یک خبر کذب هست. در لیستی که شفر به ما داد نام دژاگه وجود نداشت. با این حال ما خودمان از ابتدای فصل و حتی نیم فصل از طریق مدیر برنامه های این بازیکن به دنبال او بودیم ولی آقای فاضلی، مدیر برنامه این بازیکن به ما اعلام کرده است که اشکان دژاگه به دنبال بازی کردن در اروپا هست. حالا این که یکی از روزنامه ها این خبر را از کجا آورده من نمی دانم.

دژاگه اصلا در فهرست شفر نبود/ او می‌خواهد در اروپا بازی کند ، توفیقی

او راجع به خرید تازه جهت استقلال گفت : آقای شفر یک بازی ساز می خواهد و قرار است به ما گزینه مدنظرش را اعلام کند. هر وقت این اتفاق بیفتد آن بازیکن را هم جذب می کنیم.

معاون ورزشی کلوب استقلال در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به این که عده ای معتقدند استقلال با افت و خیز نتیجه می گیرد چیست؟ گفت : تعارف نداریم. اگر توپ های ما گل می شد کسی نمی گفت که استقلال با افت و خیز نتیجه می گیرد. استقلال شرایط مناسبی دارد و امیدواریم که بهتر هم شود.

معاون ورزشی کلوب استقلال با تکذیب اخبار مربوط به اشکان دژاگه، گفت: مدیر برنامه‌های این بازیکن به آبی‌های پایتخت گفته که این بازیکن به دنبال بازی کردن در اروپا ا

وی در پاسخ به این پرسش که اوضاع مالی کلوب استقلال ظاهرا بهتر شده است هست، بیان کرد: به هر حال ما در حال تلاش هستیم. بازیکنان فعلی ۵۰ درصد قراردادشان را گرفته اند و ۸۰ درصد پول فصل قبل را هم داده ایم. زیاد از ۱۰ میلیارد تومان بدهی قبلی را هم در همین چند ماه پرداخت کرده ایم ولی قبول کنید که حجم بدهی ها خیلی زیاد است.

توفیقی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود بدهی کلوب استقلال ۱۰۷ میلیارد تومان هست، گفت : عدد دقیق آن را نمی دانم و بهتر است از ذی حساب کلوب بپرسید ولی باز هم می گویم که حجم بدهی های ما خیلی زیاد است.

معاون ورزشی استقلال در آخر و در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز خطر از بین بردن استقلال از مسابقه های آسیایی وجود دارد یا خیر؟ گفت : تا الان که با شما صحبت می کنم نه ولی اگر دلالان محترم بگذارند و دوستان هم یادشان باشد که در چه باشگاهی بزرگ شده است اند ان شاء الله مشکلی ما را ترساندن نمی کند.

دژاگه اصلا در فهرست شفر نبود/ او می‌خواهد در اروپا بازی کند ، توفیقی

واژه های کلیدی: اروپا | بازیکن | برنامه | استقلال | بازیکنان | اشکان دژاگه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs