نادرست اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

نادرست: اخبار ایران تلگرام اطلاعات اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند.آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حر

عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (+عکس)

عبارات مهم : بازیگر

آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند.آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حرکات موزون، کلاس های سخنوری و دیگر کلاس های آموزشی شرکت می کنند.

عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

در این میان بعضی از بازیگران به صورت کاملاً اتفاقی وارد این عرصه شده است و به شهرت می رسند. بعضی اوقات یک شخص فعال در حوزه سینما آن ها را در خیابان می بیند، در یک پیتزافروشی یا در فرودگاه. این بازیگران تنها در نتیجه خوش شانسی به شهرت می رسند و به عبارت دیگر تنها در وقت درست در مکانی درست قرار داشته اند. در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهور و مدل هایی که در نتیجه یک تصادف وارد این عرصه شده است اند آشنا می کنیم.

۱۰- شارلیز ثرون

آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند.آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حر

شارلیز ثرون، بازیگر مشهور اهل آفریقای جنوبی، هنگامی که با یک صندوقدار در بانک در حال بحث کردن بود مورد توجه قرار گرفت. بر اساس گزارش شبکه فاکس این بازیگر قصد داشت یک چک بین المللی را جهت مادرش نقد کند ولی بین او و صندوقدار درگیری پیش آمد. درگیری لفظی بین ثرون و صندوقدار مورد توجه یک ایجنت هالیوودی که پشت سر او بود قرار گرفته و خیلی سریع به او پیشنهاد فعالیت در دنیای مد و بلافاصله بازیگری داده شد.

۹- هریسون فورد

هریسون فورد معروف در ابتدا یک نجار راحت و بازیگری ناشناخته بود که با جورج لوکاس آشنا شد. بر اساس ادعای شبکه فاکس نیوز، لوکاس قصد داشت که از بازیگران ناشناخته جهت بازی در نقش های فرعی در فیلم «جنگ ستارگان» خود استفاده کند و یکی از مشاوران گزینش بازیگران طوری برنامه ریزی کرد که هریسون فورد نیز جهت آزمون بازیگری دادن به استودیو جورج لوکاس برود.

عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

فورد نیز این عنوان را قبول کرده و در مصاحبه ای چنین گفته است:” من جهت آزمون بازیگری گرفتن از دیگر بازیگران جهت بخش های مهم به جورج لوکاس کمک کردم و هیچ انتظار یا دلیلی از این کار جهت این که در نقش هان سولو به کار گرفته شوم نداشتم. هنگامی که که بازی در این نقش به من پیشنهاد شد شگفت زده شدم”.

۸- لانا ترنر

آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند.آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حر

این بازیگر مشهور عصر طلایی هالیوود را باید نماد این عنوان دانست که دختران بد هر لحظه مشهور می شوند. بر اساس ادعای رسانه ها این بازیگر مشهور هالیوودی هنگامی که نوجوان بود به جای حضور در کلاس تایپ کردن در دبیرستان به یک کافه در لس انجلس می رفت و همانجا بود که یکی از ناشران هالیوود ریپورتر متوجه او شده است و در ادامه او را به بازیگران دیگر و یک ایجنت سینما معرفی کرد.

۷- چنینگ تیتوم

عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

این بازیگر مشهور در یک کافه کار می کرد که یک روز در خیابانی در میامی یک استعدادیاب متوجه او شده است و او که رویایش بازی در فیلم بود را به دنیای سینما هدایت کرد.

۶- سارا میشل گلار

دختری که بعدها در سریال مشهور «بافی قاتل خون اشام» (Buffy The Vampire Slayer) بازی کرد در سن ۴ سالگی کشف شد. بر اساس ادعای رسانه ها وی در یک رستوران در حال خوردن غذا بود که نظر یک ایجنت سینمایی را به خود جلب کرد و از آن وقت رفته رفته وارد دنیای سینما و تلویزیون شد.

۵- جنیفر لارنس

دختر زیبای هالیوود در سن ۱۴ سالگی هنگامی که که در میدانی در منهتن در حال راه رفتن بود کشف شد. در این هنگام یک ایجنت بازیگری به او نزدیک شده است و ادامه داستان نیز همانی است که در فیلم هایش دیده اید. به گفته لارنس او از این اتفاق شگفت زده شد هنگامی که فرد مذکور از وی خواست که با او تصویر بگیرد. سپس آژانس های بازیگری متعددی با او تماس گرفته و شهرت لارنس شروع شد.

۴- ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن از حضور در کلاس رقص به جایزه اسکار دست یافت. وی در محله ای زندگی می کرد که یک ایجنت مدلینگ در آن حوالی سکونت داشت. یک روز ایجنت مذکور او را دیده و به پورتمن گفت که در صورت میل به می تواند او را وارد دنیای مدلینگ کند. وی در مصاحبه ای با آسوشییتد پرس گفته که در آن وقت وی به بازیگری فکر می کرد ولی در هر صورت قرارداد جهت فعالیت در حوزه مدلینگ را امضا کرد.

۳-کیت ماس

او درس بازیگری نخوانده و بازیگر نیز نیست ولی به صورت اتفاقی به یک مدل مشهور تبدیل شده است و داستان به شهرت رسیدن او نیز فوق العاده هست. سارا دوکاس، موسس یکی کمپانی مدیریتی حوزه مدل های لباس، در سال ۱۹۸۸ در حالی که در فرودگاه جان اف کندی نیویورک بود با ماس آشنا شد.

دوکاس از یک سفر اتستعدادیابی بازگشته بود. ماس در آن وقت یک نوجوان ۱۴ ساله دست و پا چلفتی بود که جهت سه روز در ایالات متحده به سر برده و در فرودگاه منتظر بودند که نوبت پروازشان رسیده و به منزل بازگردند. بدهید ترتیب کیت ماس خیلی راحت و در نتیجه آشنایی تصادفی با یک ایجنت به یکی از مشهورترین و پرکارترین مدل های دوران تبدیل شد.

۲- پاملا اندرسون

پاملا اندرسون بازیگر و مدلی است که در هنگام یک بازی فوتبال مدرسه ای در کانادا کشف شده است و در سریال «نگهبان ساحلی» (Baywatch) به شهرت رسید. در هنگام اجرای این مسابقه یک تصویربردار متوجه اندرسون و لباس خاص او در میان تماشاگران شد و با انداختن دوربین روی او، باعث شد که در روی نمایشگر ورزشگاه تصویری از وی ثبت شود که با تصویر العمل تماشاگران مواجه شده است و اندرسون نیز وارد میدان شد. بدهید ترتیب اندرسون در نتیجه ی کنجکاوی یک تصویربردار ورزشی به شهرت رسیده و بزرگ ترین مدل دهه ۹۰ لقب گرفت.

۱- روزاریو داوسون

روزاریو داوسون، بازیگر فیلم «شهر گناه» (Sin City) زمانی که تنها ۱۵ سال داشت روی صندلی نشسته بود که پدرش متوجه شد یک نفر در خیابان آن ها در حال فیلم برداری است و با شوخی از او خواست که از طبقه اوج پایین آمده و به قول خودش با رفتن به خیابان «کشف» شود. در کمال ناباوری، «کشف شدن» همان چیزی بود که رخ داد. داوسون در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:” من حدود یک هفته در حالی که آن ها در حال فیلم برداری بودند آن اطراف می پلکیدم.

همانجا بود که لری کلارک [کارگردان] کورنیه هارمونی و بعضی دیگر از تیم تولید متوجه من شدند. آن ها دنبال مکانی جهت فیلم برداری در همان حوالی بودند”. خیلی سریع داوسون جهت بازی در فیلم «بچه ها» (Kids) گزینش شده است و به شهرت رسید.

برترین ها

واژه های کلیدی: بازیگر | بازیگری | دنیای مد | بازیگری | بازیگران | بازیگران مشهور | اخبار فرهنگی و هنری

عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

عکس) + ستارگانی که با خوش شانسی به بازیگری و شهرت رسیدند (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs